Questions 2

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koç; Haftaya enerjik bir başlangıç yaparak, tatil, aşk ve çocuk konularına odaklanabilirsiniz. Harcamalarınız artabileceği gibi iş hayatınızda bazı krizsel anlar yaşamanız da mümkün. Hafta ortasında ise çalışma hayatı, sağlık ve evcil hayvanlarınızla ilgili yeni fırsatlar gündeme gelebilir. Beklenmedik maddi gelişmeler sizi mutlu edebilir. Hafta sonunda, partnerlik, evlilik ve ortaklık konularına odaklanabilirsiniz. Ayrıca, Merkür’ün retrodan çıkmasıyla iletişim sorunları sona erecek. Harika bir hafta sizinle olsun!

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğa; Haftaya ev, aile ve gayrimenkul konularına dikkat ederek başlayabilirsiniz. Ani beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasında ise tatil, çocuklar ve borsa gibi konularda yeni başlangıçlar yapma şansınız olabilir. Ayrıca, geçmişteki konuları tamamlayabilirsiniz. Hafta sonu, çalışma hayatı, günlük rutinler ve sağlıkla ilgili bazı olaylara odaklanmanız gerekebilir. Harika bir hafta dilerim!

İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler; Haftaya yakın çevre, kardeşler, seyahat veya eğitimle başlayarak hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Ani kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında, aile, ev ve gayrimenkul konularında bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak sağlıkla ilgili olumlu gelişmeler de sizi bekliyor olabilir. Hafta sonunda, tatil, aşk ve çocuklarla ilgili güzel gelişmelere hazır olun. Harika bir hafta sizinle olsun!

Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç; Haftaya para ve kazançlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden kaynaklanan ani harcamalar yapabilirsiniz. Hafta ortasında, eğitim, seyahat, kardeşler ve yakın çevrenizle ilgili yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz. Hafta sonunda, ailenizle ve evinizle ilgilenme vaktiniz gelebilir. Taşınma veya ev düzenlemeleri hakkında yeni kararlar alabilirsiniz. Harika bir hafta dilerim!

Aslan Burcu (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sevgili Aslan; Haftaya enerjik ve atak bir başlangıç yaparak iş hayatınıza odaklanabilirsiniz. Kadersel değişiklikler ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasında, para, kazançlar ve iş hayatınızla ilgili güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hafta sonu ise seyahat, eğitim, kardeşler veya yakın çevrenizle harekete geçebilirsiniz. Harika bir hafta sizinle olsun!

Başak Burcu (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak; Haftaya duygusal bir başlangıç yaparak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Seyahat, eğitim, uzak çevrenizle ilgili beklenmedik olaylar yaşanabilir. Hafta ortasında enerjiniz yükselecek ve yurt dışı, eğitim, seyahat ve hukuk gibi konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda, para ve kazançlarınıza dikkat etmeniz önemli olabilir. Harika bir hafta dilerim!

Terazi Burcu (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi; haftayaenerjik başlıyorsunuz. Partner veya ortaklıklarla ilgili bazı sorunlar gerçekleşebilir.Hafta ortasında; güneşin başak burcuna geçmesi ayrıca Merkür’ün de Retro yapmasıyla;hastane, sağlık, bilinçaltı veya gizli düşmanlarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Bu dönemde ruhsal olarakşifalanabilirsiniz. Bol bol kendinize zaman ayırmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca her şeyinizi kimseye anlatmamanız da tavsiyemdir. Ayrıca para, kazançlar da ön planda olacaktır. Hafta sonunda; seyahat, eğitim, kardeşlerle ilgili konular ön plana çıkabilir.

Akrep Burcu (24 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep; haftayaduygusal olarak içe çekilerek yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise güzel gelişmeler gerçekleşebilir.Hafta ortasında; güneşin başak burcuna geçmesi ayrıca Merkür’ün de Retro yapmasıyla;topluluk, dernek, arkadaşlarınızla ilgili düzeltilmesi, onarılması gereken konuları önümüzdeki 3 haftalık süreçte onarabilirsiniz. Ayrıca eski arkadaşlar, aşklarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda; para, kazançlar ön plana çıkabilir. Harika bir hafta dilerim.

Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay; haftaya sosyalleşerek, arkadaşlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, seyahat konuları ön plana çıkabilir.Hafta ortasında; güneşin başak burcuna geçmesi ayrıca Merkür’ün de Retro yapmasıyla;kariyer, iş hayatınızda bazı sorunlar gündeme gelebilir. İletişim sorunlar, yanlış anlaşılmalar, yazışmalarda e-mailler de sorunlarla uğraşabilirsiniz. Bu dönemde sakin kalmanızı tavsiye ediyorum. Hafta sonunda; kendinize zaman ayırabilirsiniz. Seyahat, eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. Harika bir hafta dilerim.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak; Haftaya finans, vergi, ödemeler ve ameliyat gibi konularla başlayabilirsiniz. Çocuklar, aşk ve borsa gibi konularda bazı para kayıpları yaşanabilir. Ani bir tatil planı yapma ihtimaliniz bulunuyor. Hafta ortasında, yurt dışı, eğitim, seyahat ve hukuk gibi konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Aşk, hobi ve tatil konularında güzel fırsatlar sizi bekliyor. Hafta sonunda iş hayatınıza odaklanmanız gerekebilir. Tartışmalar yaşanabilir. Harika bir hafta dilerim!

Kova Burcu (21 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kova; Haftaya partnerlik, ortaklık veya yakın arkadaşlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Aile, ev hayatınızda ani değişiklikler yaşanabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz önemli. Hafta ortasında, finans, okültizm, ameliyat ve sağlık gibi konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Yatırım fırsatları önünüze gelebilir. Hafta sonunda yurt dışı, eğitim, seyahat ve hukuk gibi konulara odaklanabilirsiniz. Şans sizinle olsun. Harika bir hafta dilerim!

Balık Burcu (19 Şubat- 20 Mart)

Sevgili Balık; Haftaya çalışma hayatınıza, yanınızda çalışanlara ve sağlık konularına odaklanarak başlayabilirsiniz. Seyahat, eğitim ve iletişimle ilgili beklenmedik sorunlar yaşanabilir. Hafta ortasında, ortaklık, evlilik ve yakın arkadaşlarınızla yeni kararlar alabilirsiniz. Fikirsel uyum sağlama şansınız yüksek. Seyahat veya eğitim planları yapma vakti geldi. Hafta sonunda, özel hayat, sağlık, ameliyat ve finans gibi konularda ani gelişmeler yaşanabilir. Bel bölgesine dikkat etmek önemli. Harika bir hafta sizinle olsun!